Blog nauka zabawa

Możliwość komentowania Blog nauka zabawa została wyłączona 63
Blog nauka zabawa
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

blog-nauka-zabawa-8Cześć! Zastanawiałem się ostatnio nad tym, czy nadawałbym się do założenia swojego bloga. Ciężko mi ocenić po prostu czy potrzebne do tego, by go prowadzić, są jakieś szczególne umiejętności. Natrafiłem jednak w internecie na pewne ciekawe sformułowanie, a brzmiało ono mniej więcej tak:

– „po co zakładać własnego bloga, gdy skupiamy się na tym czego być może nie potrafimy zrobić, a zapominamy zupełnie o tym w czym jesteśmy świetni”?
Przeanalizowałem to zdanie i doszedłem do jednego wniosku: nauka to nauka, ale co człowiekowi przyjdzie po niewiadomej ilości wiedzy, gdy zabawa i przyjemność płynące z prowadzenia strony internetowej odchodzą na dalszy plan?
Bawmy się i czerpmy przyjemność z tego co robimy, a zawsze kończyć się to będzie sukcesem. Wyuczyć się pewnych schematów pracy mogą wszyscy, nawet Ci mniej doświadczeni młodociani, ale warto zaznaczyć, że „blog nauka zabawa” to tylko jeden ze schematów, a człowiek sam powinien świetnie sobie zdawać sprawę, że w życiu jest czas na wszystko: zarówno na naukowe artykuły – jak i na zabawne anegdotki.

Tagi: kinesiotaping bielsko biała, tanie taxi legnica, pantomograf Gliwice, szycie firan kędzierzyn, standy eliptyczne cena druku, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Tanie multiplikatory, onlynails cennik, lpk110, redox extreme efekty, szkiełkowanie kraków
admin

View all contributions by admin

Similar articles