HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW

Możliwość komentowania HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW została wyłączona 65
HOTEL POD RÓŻĄ ? KRAKÓW
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

tanie noclegi (7)Hotel Pod Różą ( czterogwiazdkowy)to najstarszy hotel w Krakowie; już w siedemnastym wieku przyjmował gości i to nie byle, jakich! W tym hotelu gościł car rosyjski Aleksander I i wielki kompozytor Franciszek Liszt i wielki francuski pisarz Honoriusz Balzak?
Hotel jest czteropiętrowy i po modernizacji spełnia wszystkie standardy nowoczesnego, luksusowego czterogwiazdkowego obiektu na miarę XXI wieku.
Hotel oferuje 102 miejsca w 50 pokojach i 7 apartamentach. Każde piętro ma inny wystrój, łazienki wykładane naturalnym kamieniem, w każdym pokoju telewizja satelitarna, telefon, minibar, Internet. Z okien hotelu roztacza się widok na krakowskie Stare Miasto, a najlepsze widoki są z ostatniego, przeszklonego piętra hotelu, gdzie umieszczono centrum fitness z saunami. Dwie eleganckie restauracje znajdują się na dawnym dziedzińcu pod szklanym dachem. Restauracje serwują dania z kuchni międzynarodowej zgodnie z porami roku, karta win została uznana przez znawców za jedną z najbogatszych na świecie?hotel organizuje także koncerty muzyczne.
Hotel ma też ofertę dla gości biznesowych gdyż jego 2 sale konferencyjne na 80 miejsc spełniają wszystkie warunki, aby takie imprezy mogły się tu odbyć.

Tagi: Gniewiński portal, busy do danii szamotuły, Minikoparka Gorlice, kostka fakturowana producent, balayage kraków, drążenie foremników, Tynk silikonowy Lakma, Vademecum elektryka SEP, kubota l3200 cena, szkiełkowanie kraków, Drepo zadaszenia tarasów
admin

View all contributions by admin

Similar articles